Atgriešana
Mūsu politika ilgst 30 dienas. Ja kopš pasūtījuma veikšanas pagājušas 30 dienas, mēs diemžēl nespējam piedāvāt naudas atmaksu vai preču maiņu.

Lai varētu atgriezt preci, tai jābūt nelietotai un tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt. Tam arī jāatrodas oriģinālajā iepakojumā.

Šajā gadījumā, lūdzu, paziņojiet mums e-pastā info@hdrop.com, ka vēlaties atgriezt savu preci, norādot arī pasūtījuma numuru un produkta nosaukumu.

Brāķētas/Bojātas Preces
Ja kāda iemesla dēļ preces, ko esat saņēmuši, ir kaut kādā veidā bojātas vai brāķētas, labprāt samainīsim preces vai piedāvāsim pilnu preces atmaksu. Lūdzu sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu uz e-pastu info@hdrop.com un nosūtiet savu preci uz: H Drop B.V., Roermondseweg, 28, 6081 NV Haelen, Netherlands

Bojātais produkts pēc iespējas ātrāk tiks aizstāts ar tādu pašu preci. Ja noliktavā vairs nebūs pieejams esošais produkts, tiks piedāvāta cita produkta alternatīva.

Naudas atmaksa
Kad būsim saņēmuši preci un to izpētījuši, nosūtīsim jums e-pastu, lai paziņotu, ka esam saņēmuši jūsu atgriezto preci. Tāpat ziņosim jums arī par to, vai naudas atmaksas pieprasījums tiks apstiprināts vai noraidīts.
Ja tas tiks apstiprināts, noteiktu dienu laikā tiks veikta jūsu naudas atmaksa. Šī nauda tiks automātiski nosūtīta uz jūsu kredītkarti vai jūsu orģinālo maksājuma metodi.

Kavēta vai trūkstoša naudas atmaksa
Ja vēl neesat saņēmuši naudas atmaksu, sākumā iesakām vēlreiz pārbaudīt jūsu bankas kontu.
Tad sazinieties ar jūsu kredītkaršu kompāniju. Iespējams, ka paies laiks līdz tiks oficiāli saņemta naudas atmaksa.
Tālāk sazinieties ar savu banku. Bieži vien, pirms naudas atmaksas saņemšanas, kādu laiku tiek veikta naudas atmaksas apstrāde.
Ja esat to visu izdarījuši, bet joprojām neesat saņēmuši savu naudas atmaksu, lūdzu sazinieties ar mums uz info@hdrop.com.

Apmaiņa (ja atbilst)
Mainām produktus tikai tad, ja tie ir brāķēti vai bojāti. Ja vēlaties to apmainīt pret to pašu produktu, nosūtiet mums e-pastu uz info@hdrop.com un atsūtiet savu preci uz: H Drop B.V., Roermondseweg, 28, 6081 NV Haelen, Netherlands.

Dāvanas
Ja pirkuma brīdī prece atzīmēta kā dāvana un tā nosūtīta jums, saņemsiet dāvanu kredītu jūsu atgriežamās preces vērtībā. Kad tiks saņemta atgrieztā prece, jums tiks nosūtīts dāvanu sertifikāts.

Ja pirkuma brīdī prece nav atzīmēta kā dāvana vai dāvanas pasniedzējs nosūtījis pasūtījumu pats sev, lai to uzdāvinātu vēlāk, nosūtīsim naudas atmaksu dāvanas pasniedzējam un viņš uzzinās, ka esat atgriezis savu preci.

Piegāde
Lai atgrieztu savu produktu, jums tas būtu jānosūta uz: H Drop B.V., Roermondseweg, 28, 6081 NV Haelen, Netherlands.

Jūs būsiet atbildīgi par piegādes izmaksām, kas saistītas ar jūsu preces atgriešanu. Piegādes maksa nav atgriežama. Ja saņemat naudas atmaksu, no jūsu naudas atmaksas kopsummas tiks atņemtas piegādes izmaksas.

Atkarībā no tā, kur dzīvojat, laiks, kurā saņemsiet savu apmainīto produktu, var atšķirties.

Ja jūs sūtāt preci virs 45 EUR, iesakām apsvērt variantu par piegādes servisu, kas sniedz arī izsekošanas numuru, vai iegādāties piegādes apdrošināšanu. Nevaram garantēt, ka saņemsim jūsu atgriezto preci.