PĀRSKATS
Šo saiti pārvalda H Drop (H Drop B.V., juridiskas personas kods 75431920, PVN kods NL860280834B01, juridiskās adreses adrese Trasmolenlaan 12, 3447 GZ Woerden, Nīderlande, tālr. nē. +37166016288). Šīs saites ietvaros termini "mēs", "mums" un "mūsu" apzīmē tieši H Drop. H Drop piedāvā šo saiti, ieskaitot visu tās informāciju, rīkus un saitē pieejamos pakalpojumus jums, lietotājam, kurš piekrīt visiem mūsu noteikumiem, nosacījumiem, politikām un šeit norādītajiem paziņojumiem.

Apmeklējot mūsu saiti un/vai no mums kaut ko iegādājoties, jūs piedalāties mūsu "Pakalpojumā" un piekrītat arī visiem noteikumiem un nosacījumiem ("Lietošanas Noteikumi", "Noteikumi"), tai skaitā papildus noteikumiem, nosacījumiem un politikām, kas šeit norādītas un/vai pieejamas ar hipersaitēm. Šie Lietošanas Noteikumi attiecināmi uz visiem saites lietotājiem bez nekādiem ierobežojumiem, tai skaitā arī lietotājiem, pārdevējiem, klientiem, tirgotājiem un/vai satura veidotājiem.

Pirms piekļūstat vai izmantojiet mūsu saiti, lūdzu uzmanīgi izlasiet Lietošanas Noteikumus. Piekļūstot vai izmantojot jebkuru saites daļu, jūs piekrītat sekot šiem Lietošanas Noteikumiem. Ja nepiekrītiet visiem noteikumiem un nosacījumiem, kas norādīti šajā sadaļā, jūs nedrīkstat piekļūt saitei vai izmantot tās pakalpojumus. Ja šie Lietošanas noteikumi uztverti kā piedāvājums, piekrišana saistīta tikai ar šiem Lietošanas Noteikumiem.

Arī visas jaunās iespējas vai rīki, kas tiek pievienoti konkrētajam veikalam, tiek pakļauti Lietošanas Noteikumiem. Varat apskatīt pašu jaunāko Lietošanas Noteikumu versiju jebkurā brīdī, šajā saitē. Mēs paturam tiesības atjaunot, mainīt vai aizstāt jebkuru Lietošanas Noteikumu daļu, ierakstot atjauninājumus un/vai izmaiņas mūsu mājaslapā. Jūsu atbildība ir periodiski pārskatīt šo lapu, sekojot līdzi izmaiņām. Jūsu nepārtrauktā piekļuve vai mūsu mājaslapas lietošana apstiprina, ka piekrītat jebkurām mūsu veiktajām izmaiņām.

Mūsu veikals lieto Shopify Inc. Viņi mums sniedz tiešsaistes e-komercijas platformu, kas mums ļauj pārdot jums mūsu produktus un pakalpojumus.

1. IEDAĻA - INTERNETA VEIKALA NOTEIKUMI
Piekrītot šiem Lietošanas Noteikumiem, jūs apliecināt, ka esat pilngadīgs vismaz savā štatā vai valstī, vai arī esat pilngadīgs sava štata vai valsts piederīgais, kurš devis savu piekrišanu izmantot šo vietni jebkuram no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamiem.
Nevarat izmantot mūsu produktus nelikumīgiem vai neatļautiem mērķiem. Tāpat, lietojot Pakalpojumu, nedrīkstat pārkāpt jūsu jurisdikcijas likumus (tai skaitā arī autortiesību likumus un citus).
Nedrīkstat pārsūtīt nekādus tārpus, vīrusus vai jebkāda veida destruktīvu kodu.
Ja tiks pārkāpti vai neievēroti šie Noteikumi, jums tiks nekavējoties liegti mūsu Pakalpojumi.

2. IEDAĻA - VISPĀRĒJIE NOSACĪJUMI
Paturam tiesības atteikt savus pakalpojumus jebkuram cilvēkam jebkurā laikā, ar jebkādu iemeslu. 
Jūs saprotat, ka jūsu saturs (neieskaitot kredītkartes informāciju) var tikt pārsūtīts nešifrētā veidā un iekļaut (a) pārraidi vairākos tīklos; un (b) izmaiņas, lai atbilstu un pielāgotos dažādu savienoto tīklu vai ierīču tehniskām prasībām. Kredītkartes informācija tīklu pārraides laikā vienmēr tiek šifrēta.
Piekrītat nevairot, nedublicēt, nekopēt, nepārdot, neizplatīt vai neizmantot jebkuru mūsu Pakalpojumu, Pakalpojumu izmantošanas, Pakalpojumu piekļuves daļu vai jebkādu kontaktu saitē, kuras pakalpojumi tiek sniegti. Tas atļauts tikai ar mūsu rakstisku atļauju.
Šajā līguma daļā iekļautās sadaļas norādītas tikai ērtumam un nekādi neierobežo vai neietekmē pašus Noteikumus.

3. IEDAĻA - INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE, PILNĪGUMS UN LAIKA JŪTĪGUMS
Neesam atbildīgi, ja šajā saitē pieejamā informācija nav precīza, pilnīga vai pašreizēja. Šajā lapā esošais materiāls uzrādīts tikai vispārējai informācijai un uz to nevar paļauties. Tāpat to nevar izmantot arī kā pamatojumu lēmumu pieņemšanai, ja nekonsultējaties ar primāru, precīzāku, pilnīgāku vai aktuālāku informācijas avotu. Jebkāda paļaušanās un šajā saitē esošo materiālu ir jūsu pašu atbildība.
Šajā saitē var tikt saturēta arī konkrēta vēsturiskā informācija. Vēsturiskā informācija nav obligāti aktuāla, un tā sniegta tikai jūsu uzskatei. Paturam tiesības jebkurā brīdī mainīt šajā saitē esošo informāciju. Jūs piekrītat, ka sekot līdzi izmaiņām mūsu lapā ir jūsu atbildība.

4. IEDAĻA - IZMAIŅAS PAKALPOJUMĀ VAI CENĀS
Mūsu produktu cenas jebkurā brīdī var mainīties bez informēšanas.
Paturam tiesības jebkurā brīdī izmainīt vai neturpināt Pakalpojumus (vai jebkuru mūsu satura daļu) bez informēšanas.
Mēs neuzņemamies atbildību par jums vai trešajām pusēm jebkādu Pakalpojuma izmaiņu, cenu izmaiņu, apturēšanas vai pārtraukšanas gadījumos.

5. IEDAĻA - PRODUKTI VAI PAKALPOJUMI (ja piemērojams)
Konkrēti produkti vai pakalpojumi var būt pieejami tiešsaistē tikai šajā saitē. Šiem produktiem vai pakalpojumiem var būt ierobežots daudzums, un tie atbilst preču atgriešanai vai maiņai tikai saskaņā ar mūsu Preču Atgriešanas Politiku.
Esam darījuši pilnīgi visu, lai pēc iespējas precīzāk attēlotu mūsu veikalā esošo un atrodamo produktu krāsas un bildes. Nespējam garantēt, ka jūsu datora displejs vai monitors precīzi attēlos visas krāsas.
Mēs paturam tiesības, bet neesam spiesti ierobežot mūsu produktu vai Pakalpojumu sniegšanu jebkurai personai, ģeogrāfiskajai auditorijai vai jurisdikcijai. Varam izmantot šīs tiesības atsevišķos gadījumos. Paturam tiesības ierobežot daudzumu jebkuram no mūsu piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem. Visi produktu apraksti vai produktu cenas var jebkurā brīdī bez paziņošanas mainīties, tas atkarīgs tikai no mūsu ieskatiem. Paturam tiesības jebkurā brīdī pārtraukt jebkura produkta ražošanu. Jebkurš šajā vietnē esošais produkts vai pakalpojums ir spēkā neesošs, ja tas ir aizliegts.
Nesniedzam garantiju, ka jebkurš no mūsu produktiem, pakalpojumiem, iegādātajiem vai iegūtajiem materiāliem (tai skaitā arī mūsu sniegtā informācija) atbildīs jūsu vēlmēm. Tāpat negarantējam, ka tiks labotas jebkādas sniegtā Pakalpojuma kļūmes.

6. IEDAĻA - NORĒĶINU UN KONTA INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE
Paturam tiesības atteikties no jebkura pasūtījuma, kuru esat veikuši. Pēc saviem ieskatiem varam ierobežot vai atcelt iegādāto daudzumu katram cilvēkam, mājsaimniecībai vai pasūtījumam. Šie ierobežojumi var ietvert pasūtījumus, kas veikti ar vienu un to pašu klienta kontu vai ar to pašu kredītkarti, un/vai pasūtījumus, kuros izmantota tā pati norēķinu un/vai piegādes vai rēķina adrese. Ja veicam izmaiņas vai atceļam pasūtījumu, mēs varam mēģināt jums par to paziņot, sazinoties ar jums e-pastā un/vai uz norēķinu adresi/tālruņa numuru, kas norādīts pasūtījuma veikšanas brīdī. Mēs paturam tiesības ierobežot vai aizliegt pasūtījumus, kurus pēc mūsu pašu ieskatiem veic izplatītāji, tālākpārdevēji vai izplatītāji.

Jūs piekrītat sniegt aktuālu, pilnīgu un precīzu pirkumu un konta informāciju par visiem pirkumiem, kas veikti mūsu veikalā. Jūs piekrītat nekavējoties atjaunināt savu kontu un citu informāciju, tostarp savu e-pasta adresi un kredītkartes numuru, kā arī derīguma termiņus, lai mēs varētu pabeigt jūsu darījumus un pēc vajadzības sazināties ar jums.

Lai par to lasītu sīkāk, apskatiet mūsu Atgriešanas Politiku.

7. IEDAĻA - IZVĒLES RĪKI
Mēs varam jums nodrošināt piekļuvi trešo pušu rīkiem, kurus mēs neuzraugām, kā arī mēs nekontrolējam.
Jūs apzināties un piekrītat, ka mēs nodrošinām piekļuvi tādiem rīkiem, kādi tie ir un kādi tie pieejami, bez jebkādām garantijām, apliecinājumiem vai nosacījumiem un bez jebkāda apstiprinājuma. Mums nav nekādas atbildības par procesiem, kas izriet no izvēles trešo pušu rīku izmantošanas vai saistības ar tiem.
Jebkurš jūsu piedāvāto izvēles rīku lietojums, kas atrodams saitē, ir pilnībā atkarīgs no jūsu atbildības un ieskatiem, un jums jāpārliecinās, ka esat iepazinies un apstiprinājis noteikumus, kurus sniedzis rīkus nodrošināšanas attiecīgās trešās puses pakalpojumu sniedzējs (-i).
Arī nākotnē mēs saitē varam piedāvāt jaunus pakalpojumus un/vai funkcijas (tostarp jaunu rīku un resursu izlaišanu). Šie pakalpojumu Lietošanas Noteikumi attiecas arī uz šādām jaunām funkcijām un/vai pakalpojumiem.

8. IEDAĻA - TREŠO PERSONU SAITES
Konkrēts saturs, produkti un pakalpojumi, kas pieejami mūsu Pakalpojumā, var saturēt materiālus no trešajām personām.
Šajā vietnē atrodamās trešo personu saites jūs var novadīt uz trešo personu saitēm, kas nav saistītas ar mums. Mēs neesam atbildīgi par satura vai precizitātes pārbaudi vai novērtēšanu, un mēs negarantējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešās puses materiāliem vai vietnēm, vai par citiem trešo personu materiāliem, produktiem vai pakalpojumiem.
Mēs neesam atbildīgi par jebkādu kaitējumu vai zaudējumiem, kas saistīti ar preču, pakalpojumu, resursu, satura pirkšanu vai izmantošanu vai jebkādiem citiem darījumiem, kas veikti saistībā ar trešo pušu vietnēm. Pirms sākat kādu darījumu, lūdzu, rūpīgi pārskatiet trešās puses politikas un praksi un pārliecinieties, ka tās saprotat. Sūdzības, pretenzijas, bažas vai jautājumi par trešo personu produktiem jāvirza uz trešo pusi.

9. IEDAĻA - LIETOTĀJU KOMENTĀRI, ATSAUKSMES UN CITI IESNIEGUMI
Ja pēc mūsu pieprasījuma jūs sūtāt noteiktus konkrētus iesniegumus (piemēram, darbus konkursam) vai bez mūsu pieprasījuma jūs sūtāt radošas idejas, ieteikumus, priekšlikumus, plānus vai citus materiālus tiešsaistē, pa e-pastu, pa pastu vai kā citādi (kopumā “komentāri”), jūs piekrītat, ka mēs jebkurā laikā varam bez ierobežojumiem rediģēt, kopēt, publicēt, izplatīt, tulkot un citādi jebkurā vidē izmantot visus komentārus, kurus jūs mums pārsūtāt. Mums nav un nebūs pienākuma (1) konfidenciāli uzturēt komentārus; (2) maksāt kompensāciju par komentāriem; vai (3) atbildēt uz visiem komentāriem.
Mēs varam, bet neuzliekam pienākumu uzraudzīt, rediģēt vai noņemt saturu, kas pēc mūsu ieskatiem ir nelikumīgs, aizskarošs, draudošs, neslavas celošs, apmelojošs, pornogrāfisks, neķītrs vai citādi iebilstams vai pārkāpj jebkuras puses intelektuālo īpašumu vai šos pakalpojumu Lietošanas noteikumus.
Jūs piekrītat, ka jūsu komentāri nepārkāps nevienas trešās puses tiesības, tostarp autortiesības, preču zīmes, privātumu, personību vai citas personiskās vai īpašumtiesības. Jūs arī piekrītat, ka jūsu komentāri nesatur neslavas celšanu vai citādi nelikumīgu, ļaunprātīgu vai neķītru materiālu, kā arī datorvīrusu vai citu ļaunprātīgu programmatūru, kas jebkādā veidā varētu ietekmēt Pakalpojuma vai ar to saistītās vietnes darbību. Jūs nedrīkstat izmantot nepatiesu e-pasta adresi, izlikties par kādu citu, nevis sevi, vai kā citādi maldināt mūs vai trešās puses par komentāru izcelsmi. Jūs esat pilnībā atbildīgs par visiem komentāriem un to precizitāti. Mēs neuzņemamies atbildību par komentāriem, kurus esat ievietojis jūs vai kāda trešā puse.

10. IEDAĻA - PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA
Jūsu personiskās informācijas iesniegšanu veikalā regulē mūsu Privātuma Politika. Apskatiet mūsu Privātuma Politiku.

11. IEDAĻA - KĻŪDAS, NEPRECIZITĀTES UN IZLAIDUMI
Reizēm mūsu vietnē vai Pakalpojumā var būt informācija, kas satur drukas kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus, kas var būt saistīti ar produktu aprakstiem, cenām, akcijām, piedāvājumiem, preču piegādes izmaksām, tranzīta laiku un pieejamību. Mēs paturam tiesības labot visas kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus un mainīt vai atjaunināt informāciju vai atcelt pasūtījumus, ja kāda informācija Pakalpojumā vai kādā no saistītajām vietnēm ir neprecīza jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma (tostarp pēc pasūtījuma iesniegšanas).
Mēs neuzņemamies pienākumu atjaunināt, grozīt vai precizēt informāciju Pakalpojumā vai kādā no saistītajām vietnēm, ieskaitot neierobežotu informāciju par cenām, izņemot gadījumus, kad to prasa likums. Nav noteikts, ka Pakalpojumā vai kādā no saistītajām vietnēm tiek lietots noteikts atjaunināšanas vai atsvaidzināšanas datums, lai norādītu, ka visa Pakalpojumā vai jebkurā saistītajā vietnē esošā informācija ir modificēta vai atjaunināta.

12. IEDAĻA - AIZLIEGTA LIETOŠANA 
Papildus citiem pakalpojumu sniegšanas noteikumos noteiktajiem aizliegumiem jums ir aizliegts izmantot vietni vai tās saturu: (a) jebkādiem nelikumīgiem mērķiem; (b) aicināt citus veikt nelikumīgas darbības vai piedalīties tajās; (c) pārkāpt visus starptautiskos, federālos, provinces vai štata noteikumus, noteikumus, likumus vai vietējos rīkojumus; (d) pārkāpt mūsu vai citu intelektuālā īpašuma tiesības; e) uzmākties, ļaunprātīgi izmantot, apvainot, kaitēt, apmelot, noniecināt, iebiedēt vai diskriminēt kādu, pamatojoties uz dzimumu, seksuālo orientāciju, reliģiju, etnisko piederību, rasi, vecumu, nacionālo izcelsmi vai invaliditāti; f) iesniegt nepatiesu vai maldinošu informāciju; (g) augšupielādēt vai pārsūtīt vīrusus vai jebkāda cita veida ļaunprātīgu kodu, kas tiks izmantots vai var tikt izmantots jebkādā veidā, kas ietekmēs Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta funkcionalitāti vai darbību; h) vākt vai izsekot citu personu personiskajai informācijai; i) sūtīt surogātpastu, pikšķerēt, aizbildināties vai veikt citas tamlīdzīgas rīcības; j) jebkādiem neķītriem vai amorāliem mērķiem; vai (k) traucēt vai apiet Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta drošības funkcijas. Mēs paturam tiesības pārtraukt Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes lietošanu, ja tiek pārkāpts kāds no aizliegtajiem lietojumiem.

13. IEDAĻA - GARANTIJU ATRUNA; ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMS
Mēs neapstiprinām un negarantējam, ka mūsu pakalpojuma izmantošana būs nepārtraukta, savlaicīga, droša vai bez kļūdām.
Mēs negarantējam, ka rezultāti, ko var iegūt, izmantojot pakalpojumu, būs precīzi vai uzticami.
Jūs piekrītat, ka laiku pa laikam mēs varam pārtraukt pakalpojumu uz nenoteiktu laiku vai jebkurā laikā atcelt pakalpojumu, bez iepriekšēja brīdinājuma.
Jūs nepārprotami piekrītat, ka pakalpojuma izmantošana vai nespēja to izmantot ir jūsu vienīgais risks. Pakalpojums un visi ar pakalpojuma palīdzību jums piegādātie produkti un pakalpojumi (izņemot gadījumus, kad mēs to skaidri norādījām) tiek nodrošināti jūsu vajadzībām “tādi, kādi tie ir” un “pieejami”, bez jebkāda veida izteikuma, garantijām vai jebkādiem nosacījumiem, ne tiešā, ne citā veidā. Netiek noteikta garantija vai nosacījumi par pārdodamību, tirgojamības kvalitāti, piemērotību noteiktam mērķim, ilgmūžību, īpašumtiesībām un pārkāpumu nepildīšanu.
H Drop, mūsu direktori, darbinieki, saistītie uzņēmumi, aģenti, darbuzņēmēji, praktikanti, piegādātāji, pakalpojumu sniedzēji vai licences devēji nekādā gadījumā nav atbildīgi par jebkādiem ievainojumiem, zaudējumiem, prasījumiem vai jebkādiem tiešiem, netiešiem, nejaušiem, sodāmiem, īpašiem, vai jebkāda veida izrietošiem zaudējumiem, tostarp zaudētā peļņa, zaudētie ieņēmumi, zaudētie ietaupījumi, datu zudumi, aizstāšanas izmaksas vai jebkuri līdzīgi zaudējumi neatkarīgi no tā, vai tie ir saistīti ar līgumu, deliktu (ieskaitot nolaidību), stingru atbildību vai citādi, kas izriet no jebkura pakalpojuma vai jebkura produkta, kas iegādāts, izmantojot pakalpojumu, lietošanu vai jebkuru citu pretenziju, kas jebkādā veidā saistīta ar pakalpojuma vai jebkura produkta lietošanu, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar kļūdām vai izlaidumiem jebkurā saturā, vai jebkādi zaudējumi vai bojājumi, kas radušies pakalpojuma vai jebkura satura (vai produkta) izmantošanas rezultātā, kas ievietots, pārsūtīts vai citādi padarīts pieejams, izmantojot pakalpojumu, pat ja tiek ieteikts par to iespējamību. Tā kā dažas valstis vai jurisdikcijas neatļauj izslēgt vai ierobežot atbildību par izrietošiem vai nejaušiem zaudējumiem, šādās valstīs vai jurisdikcijās mūsu atbildība tiks ierobežota maksimāli likumā atļautajā apjomā.

14. IEDAĻA - KOMPENSĀCIJA
Jūs piekrītat atlīdzināt, aizstāvēt un saglabāt nevainību ar H Drop un mūsu mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumus, saistītos uzņēmumus, partnerus, virsniekus, direktorus, aģentus, darbuzņēmējus, licenču devējus, pakalpojumu sniedzējus, apakšuzņēmējus, piegādātājus, praktikantus un darbiniekus, nekaitīgus no jebkādām prasībām vai pieprasījumiem, ieskaitot saprātīgas advokātu atlīdzības, ko maksā kāda trešā puse sakarā ar šo Pakalpojumu sniegšanas noteikumu vai to iekļauto dokumentu pārkāpumu vai no tā, kas radies, pārkāpjot visus jūsu likumus vai trešo personu tiesības.

15. IEDAĻA - SAVIENOJAMĪBA
Gadījumā, ja kāds no šo Pakalpojumu sniegšanas Lietošanas noteikumiem tiek atzīts par nelikumīgu, spēkā neesošu vai neizpildāmu, šāds noteikums tomēr ir izpildāms pilnā apjomā, ko atļauj piemērojamie tiesību akti, un tiek uzskatīts, ka neizpildāmā daļa ir atdalīta no šiem Noteikumiem. Šāda noteikšana neietekmē citu atlikušo noteikumu derīgumu un izpildāmību.

16. IEDAĻA - PĀRTRAUKŠANA
Pušu saistības un saistības, kas radušās pirms līguma izbeigšanas datuma, paliek spēkā arī pēc šī līguma izbeigšanas visiem mērķiem.
Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi ir spēkā, ja vien jūs vai mēs tos nepārtraucam. Jūs jebkurā laikā varat pārtraukt šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus, paziņojot mums, ka vairs nevēlaties izmantot mūsu Pakalpojumus, vai pārtraucot lietot mūsu vietni.
Ja pēc mūsu vienīgā sprieduma jums neizdodas vai mums ir aizdomas, ka esat neievērojis kādu no šo pakalpojumu sniegšanas Lietošanas noteikumiem vai nosacījumiem, mēs varam izbeigt šo līgumu jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma, un jūs paliksiet atbildīgs par visām atlikušajām summām līdz izbeigšanas datumam (ieskaitot); un/vai jums var tikt liegta piekļuve mūsu Pakalpojumiem (vai jebkurai to daļai).

17. IEDAĻA - VISA VIENOŠANĀS
Ja mēs neizmantosim vai neizpildīsim kādas šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu tiesības vai noteikumus, tas nenozīmē atteikšanos no šādām tiesībām vai noteikumiem.
Šie Lietošanas noteikumi un visas darbojošās politikas vai darbības noteikumi, ko mēs esam ievietojuši šajā vietnē vai attiecībā uz Pakalpojumu, veido visu līgumu un sapratni starp jums un mums un regulē jūsu Pakalpojuma izmantošanu, aizstājot visus iepriekšējos vai vienlaicīgos līgumus, saziņu un priekšlikumus mutiski vai rakstiski starp jums un mums (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar visām iepriekšējām pakalpojumu sniegšanas noteikumu versijām).
Jebkuras neskaidrības šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu interpretācijā nav interpretējamas pret pusi, kas sagatavojusi tekstu.

18. IEDAĻA - VALSTS LIKUMS
Šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus un visus atsevišķos līgumus, ar kuriem mēs sniedzam jums Pakalpojumus, regulē un interpretē saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem.

19. IEDAĻA - IZMAIŅAS LIETOŠANAS NOTEIKUMOS
Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt pakalpojumu sniegšanas noteikumu jaunāko versiju.
Mēs paturam tiesības atjaunot, mainīt vai aizstāt jebkuru Lietošanas Noteikumu un pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu, ierakstot atjauninājumus un/vai izmaiņas mūsu mājaslapas vietnē. Jūsu atbildība ir periodiski pārskatīt un pārbaudīt šo lapu, sekojot līdzi izmaiņām. Jūsu nepārtrauktā piekļuve vai mūsu mājaslapas lietošana pēc šo noteikumu izmaiņu publicēšanas apstiprina, ka piekrītat jebkurām mūsu veiktajām izmaiņām.

20. IEDAĻA - KONTAKTINFORMĀCIJA
Jautājumi par Lietošanas Noteikumiem jāsūta mums uz info@hdrop.lv.