Pilna Spektra eļļas formula atspoduļo dabisko kaņepju ziedu kompozīciju un tā tiek uzskatīta par efektīvāko svīta efekta jeb entourage effect sasniegšanai. 

Tomēr lielākajā daļā gadījumu šādi produkti satur arī līdz pat 0,2% vai vairāk THC (apreibinošā molekula). Līdz ar to, var rasties blakusefekti (trauksme, apreibšana) un valstīs, kuru likumdošanā nav nekādas tolerances pret narkotikām, tas nav likumīgi.

Tajā pašā laikā tā sauktie "Plaša Spektra" produkti bieži vien tiek ražoti, sajaucot dažus izvēlētos kanabinoīdus un terpēnu izolātus. Lai arī tas ir likumīgi un droši (bez THC), šīs formulas sastāvā ir ļoti ierobežots labvēlīgo kaņepju komponenšu skaits.

Mūsu komanda, sadarbojoties ar vairākiem Eiropas bioķīmijas speciālistiem un laboratorijām, spējusi apvienot abus šos ieguvumus.

Advancētā CO2 hromatogrāfijas tehnoloģija atļauj noteikt un rūpīgi izņemt 99,9% no THC molekulām, kas atrodas dabiski ekstraktētā Pilna-Spektra eļļā.

Līdz ar to, H Drop ekstraktu sastāvā ir visi labvēlīgie kanabinoīdi, terpēni un flavonoīdi, kas atrodami kaņepju ziedos, izņemot apreibinošo THC.

P.S.: daži augstas kvalitātes ražotāji sauc "Pilna Spektra bez THC" produktus par "Plaša Spektra". Tomēr jēdziens "Plaša Spektra" ir maldinošs, jo tas nenorāda, cik plaša ir kanabinoīdu, terpēnu un flavonoīdu kompozīcija. Daži ražotāji pievieno tikai dažus izolātus, iegūstot tiesības izmantot atzīmi "Plaša Spektra". Lai nerastos apjukums, mēs īpaši atzīmējam, ka mūsu produkti ir Pilna Spektra, bez THC.